پرداخت امن

فروشگاه گیلیمو، علاوه بر امکان پرداخت وجه بصورت حضوری، یا انتقال از طریق دستگاه خودپرداز، امکان پرداخت الکترونیکی را با همکاری بانک سامان و بانک ملت بصورت آن‌لاین (اینترنتی)، نیز فراهم کرده است.

وب‌سایت فروشگاه گیلیمو طی قرارداد رسمی که در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ با شرکتِ «پرداخت الکترونیک سامان» (متعلق به بانک سامان) منعقد کرده است، به‌عنوان «پذیرنده کارت» از امکانات پرداخت آن‌لاین این بانک استفاده می‌کند. کلیه‌ی کارت‌های عضو شبکه شتاب از این طریق به صورت اینترنتی قابلیت پرداخت دارند. هم‌چنین مشتریان می‌توانند بدون داشتن حساب در بانک، با خرید کارت‌های پیش‌پرداخت بانک سامان که در اکثر دفاتر پستی و شعب آن بانک ارائه می‌شود از خدمات پرداخت آن‌لاین بهره‌مند شوند.

تأمین امنیت اطلاعات حساب‌ها و کارت‌های بانکی مشتریان وب‌سایت گیلیمو، مستقل از این وب‌سایت، و به عهده‌ی بانک‌های طرف قرارداد (بانک سامان، بانک ملت و بانک پاسارگاد) است. این بانک‌ها برای بالابردن امنیت اطلاعات، در درگاه پرداخت آن‌لاین خود از یک گواهی‌نامه‌ی SSL استفاده می‌کنند که از گواهی‌نامه‌ی SSL وب‌سایت گیلیمو مستقل است.
لازم به ذکر است که هیچ‌کدام از اطلاعات شخصی حساب بانکی مشتریان، شامل رمز اینترنتی، کدهای امنیتی، تاریخ انقضاء و موارد مشابه، توسط بانک به فروشگاه گیلیمو اعلام نمی‌شود. این اطلاعات نزد بانک محفوظ خواهد بود.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه