جشنواره-وب-و-موبایل-ایرن-صنایع-دستی-۹۷

گیلیمو در یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران از میان صدها وب‌سایت، به مرحله‌ی نهایی داوری راه یافت و نامزد برترین وب‌سایت در گروه “فروشگاه‌های تخصصی فرهنگی و هنری” شد.

گیلیمو کاندید برترین وبسایت در گروه فروشگاه تخصصی فرهنگی و هنری

جشنواره وب و موبایل ایران

جشنواره وب و موبایل ایران به مدت یازده سال است که برای انتخاب برترین وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل ایران در سطح کشوری برگزار می‌شود. این جشنواره که ده‌ها هزار وب سایت و اپلیکیشن موبایل در آن شرکت می‌کنند، بزرگ‌ترین عرصه رقابت مابین وبسایت‌ها و اپلیکیشن موبایل ایرانی در گروه‌های مختلف (۵۶ گروه وبسایت و ۲۱ گروه اپلیکیشن موبایل) شناخته می‌شود و توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل در میان مردم داشته باشد.

نحوه‌ی انتخاب وبسایت ها و نرم‌افزار موبایل برتر

پس از ثبت‌نام، انتخاب در سه مرحله صورت می‌گیرد و شرکت کنندگان در صورت عبور از مرحله‌ی اول به مرحله‌ی دوم و سپس نهایی راه پیدا می‌کنند.

مرحله‌ی اول

در این مرحله تمامی وب‌سایت‌ها به توسط کاربرانشان مورد بررسی‌شده و رأی ثبت می‌شود.

مرحله‌ی دوم

در مرحله‌ی دوم داوران منتخب شده توسط هیئت اجرایی جشنواره وب ایران در اردوی دو روزه ۵ وب سایت از بین صدها وب سایت را انتخاب می‌کنند تا در مرحله سوم در گروه‌های مختلف به رقابت مردمی بپردازند.

مرحله‌ی سوم

در این مرحله تمامی افرادی که وب سایت یا نرم افزار ثبت شده داشته باشند می‌توانند با ورود به پنل در سایت به نشانی https://iwmf.ir می‌توانند تنها یک سایت را از ۵ سایت انتخاب و به آن رأی دهند که گیلیمو نیز در این قسمت در رقابت با ۴ سایت فروشگاه اینترنتی فرهنگی و هنری برای دستیابی به تندیس ۱۱ امین دوره جشنواره است.

آمار-جشنواره-وب-و-موبایل-ایران-۹۷

فروشگاه آنلاین گیلیمو
فروشگاه آنلاین صنایع دستی و هنری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه