چهارمین دوره جایزه فیروزه

گیلیمو استارتاپ برگزیده جایزه فیروزه کشور از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دی ماه ۱۳۹۷

در مراسم اهدای جایزه فیروزه که به مدت چهار سال است در سطح کشور در حال برگزاری و اجرا است، استارتاپ گیلیمو به عنوان استارتاپ برگزیده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انتخاب گردید و تندیس جایزه فیروزه روز ۱۹ دی ماه ۹۷ طی مراسم اهدای جوایز توسط وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور جناب آقای دکتر صالحی در سالن همایش های بوستان گفتگو تهران به مدیر اجرایی استارتاپ گیلیمو کارن آهنگری اهدا گردید.

گفتنی است جایزه فیروزه معتبر ترین جایزه فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد کشور است و در این دوره بیش از صد و سی استارتاپ در حوزه فرهنگی از سراسر کشور حضور داشتند.

گیلیمو، منتخب جایزه فیروزه

جایزه فیروزه

چهارمین جایزه کالا های فرهنگی با الگوی ایرانی اسلامی

مراسم اهدای جایزه فیروزه به مدت چهار سال است که در راستای حمایت از کالاهای ایرانی طرح ریزی گردیده و اجرا می شود. در این رویداد استارتاپ های سراسر کشور که  در حوزه های نوشت افزار، اسباب بازی و سرگرمی، هدایای فرهنگی و هنرهای سنتی کاربردی و کالاهای فرهنگ محور خانواده صاحب ایده و یا درحال فعالیت هستند فراخوانی میشوند تا در این مراسم شرکت کرده و پس از ارائه طرح و محصول خود برای رقابت به مرحله ی داوری راه پیدا کنند. این رویداد هر ساله در تهران برگزار میشود و به تیم ها یا استارتاپ های منتخب جوایزی اعم از نقدی و غیر نقدی اهدا میگردد. برگزار کننده این رویداد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیست و جایزه برگزیده گان توسط وزیر ارشاد به ایشان اهدا می گردد.

گیلیمو برگزیده چهارمین جشنواره جایزه فیروزه

 

فروشگاه آنلاین گیلیمو
فروشگاه آنلاین صنایع دستی و هنری
  • کارن آهنگری
  • 18/10/1397
  • 390 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...