فروشگاه آنلاین صنایع دستی و هنری گیلیمو، مرجع تخصصی خرید و فروش دست‌بافته های هنری و خلاقانه 

گیلیمو را در سال ۱۳۹۷ آغاز کردیم تا با آماده ساختن زیرساخت‌های فروش اینترنتی تخصصی در حوزه صنایع دستی به خصوص گلیم، امکان دسترسی آسان شما را به دست‌آفریده‌های هنری و خلاقانه ایرانی فراهم سازیم. باور ما این است که جایگاه صنایع دستی و هنری ایرانی، خانه‌های تک تک ما است و نه در موزه‌ها، گالری‌ها و ویترین فروشگاه‌ها. بنابراین بعد از گذشت یک دهه از رواج خرید اینترنتی در ایران زمان آن رسیده که صنایع دستی نیز سهمی از این بازار بزرگ به‌دست آورد و از طریق شبکه‌های گسترده اینترنتی و به‌صورت تخصصی در اختیار کاربران ایرانی و حتی غیر ایرانی قرار بگیرد.

تیم استارتاپی گیلیمو با بهره‌مندی ازجوانان پرشور و خلاق، دغدغه خود را نه فروش کالا به شما، بلکه تنها و تنها ایجاد یک تجربه خرید لذت‌بخش با کلی حس خوب و به‌یادماندنی برای شما می‌داند؛ به‌همین منظور است که تجارب چندین ساله خود را برای فراهم ساختن مدرن‌ترین زیرساخت‌های فروش اینترنتی صنایع دستی در ایران به‌کار گرفته‌‌ است تا نقش کالاهای دست‌بافتههای هنرمندان خلاق ایرانی را در سبد خانواده‌ها پر‌رنگ‌تر سازد.

دست‌بافته‌های هنرمندان ایرانی را با ضمانت اصالت کالا، شناسنامه‌ مشخص، اطلاعات کامل و تصاویر با کیفیت در اختیارتان قرار می‌دهیم تا از میان انبوهی از ایده‌های نو و سبک‌های متنوع، به سبک هنریتان دست پیدا ‌کنید.

در گیلیمو به تنوع وسیعی از محصولات متفاوت گلیمی دسترسی دارید. ایده خانه ایرانی گیلیمو نمونه بارزی از باورمندی ما به سبک‌های مدرن با الهام از عناصر سنتی ایرانی است.

در گیلیمو، رویای خانه ایرانی شما محقق می‌شود.

 

مجله اینترنتی و صفحات گیلیمو مرکز تولید ایده برای شمایی است که :

  • به بافتن دست‌بافته‌های خلاقانه مشتاق هستید.
  • برای چیدمان متفاوت خانه خود به‌دنبال ایده‌هایی با دست‌بافته‌های متفاوت هستید.
  • علاقه به دانستن شما را رها نمی‌کند. ( آشنایی با صنایع دستی ایرانی و ملل، آشنایی با هنرمندان این حوزه، نحوه مراقبت و نگهداری از این محصولات و….)
  • ثانیه به ثانیه تصاویر ویدیویی از هنرمندان و خالقان این محصولات شما را به‌وجد می‌آورد.

هر کارگاه صنایع دستی، محل اشتغال یک خانواده ایرانی است که همه ما در قبال این خانواده‌ها مسئولیت اجتماعی داریم. لذا در تلاش هستیم تا گلیمو به بستر گسترده‌ای برای عرضه آثار همه هنرمندان تبدیل شود. ما و شما می‌توانیم با حمایت از صنایع دستی جای جای کشورمان، هم خانه‌ای پر از طرح و نقش‌های خیال‌انگیز چیدمان کنیم و هم از ورشکستگی کارگاه‌های صنایع دستی در مناطق مختلف کشورمان جلوگیری کرده و به بهترشدن زندگی بیش از سه میلیون هنرمند در سراسر کشور کمک‌ کنیم.

زنجیره تامین کالای گیلیمو از شمال به جنوب و از شرق به غرب استان اردبیل گسترده شده و می‌کوشد تا در تعاملات اخلاقی و حرفه‌ای با تامین‏‌کنندگان، ‏‏امکان ارائه طیف وسیعی از صنایع دستی اصیل ایرانی را برای شما فراهم کند. از زمان خرید تا رسیدن محصول به خانه شما، در کنارتان هستیم تا کالای انتخابی‌تان را در کمترین زمان و در سلامت کامل تقدیمتان کنیم.

از ورود شما به خانواده بزرگ، دوستانه و جذاب گیلیمو استقبال می‌کنیم. در این جمع خانوادگی، هدایا، تخفیف‌ها و مزایای بسیاری منتظر شماست.

کارن آهنگری

مدیر اجرایی

کارن کارشناسیش رو تو رشته مهندسی مدیریت پروژه تموم کرده، متولد آبان هست و خیلی حساس به کارها، بیشتر دنبال IT و هر چیزی که بهش ربط داره میره و همین باعث شد ایده‌ی گیلیمو رو راه بندازه.